Sıcak bir ortam yaratılmış ahşapla, taşla Zinos’ta…   Denizin kokusuyla uyanacağınız sessiz bir sabahtan, yunuslara merhaba…

İyi bir kahvaltı… Seçkin konuklarla sıcak dostluklar… Yüzmeden ya da yemyeşil doğadan dönüşte içilen bir günbatımı içkisi… Ardından farklı lezzetlerle tanışabileceğiniz nefis bir akşam yemeği…

4 yıldızlı otelimiz ,38 odamız , açık yüzme havuzumuz ,  bahçelerimiz , plajlarımız , teraslarımız , barlarımız , toplantı salonumuz ve restaurantımız ile , konforlu ve göze batmayan hizmetimizi geleneksel değerlerimizle sunarak , misafirperverliğin tasarımı öyküsünde yeni bir bölüm açıyoruz..

Samimi ve lüks bir deneyim, olağanüstü bir kaçış için..

İş dünyası, aileler ve çiftleri sıcak , açık ve cömert bir şekilde ağırlıyoruz. Ahşap ve modern mimarisi ile olağan manzara içine zahmetsizce monte edilerek organik kişiliği oluşturmuştur. Konferanslar, toplantılar,   düğün ve kutlamalar için Sinop'un en iyi, lükse ev ortamı sunabilen otelidir, Zinos.

Zinos Hotel'e Hoşgeldiniz...

Özel balkonlu aile suitimiz, fransız balkonlu deluxe odalarımız ve 3 katlı otelimizle, güzel Sinop silueti içine hoş bir dokunuş yapabilirsiniz. Sizlerin daha rahat ve kaygısız konuğumuz olabilmeniz için elimizden gelen   her şeyi yapabiliriz. Lütfen arzu ettiğiniz her şey için bize danışın .

Konuklarımız rahat hissetsinler , zevk alsınlar ve deneyimlerini bizimle tekrar yaşamak istesinler.. Tüm amacımız bu!

KESİNTİSİZ MUTLULUK!

Otelimiz Sinop Havalimanına 10 km , Şehir Merkezine 3 km  uzaklıktadır .