Sıcak bir ortam yaratılmış ahşapla, taşla Zinos’ta…

Denizin kokusuyla uyanacağınız sessiz bir sabahtan, yunuslara merhaba…

iyi bir kahvaltı… Seçkin konuklarla sıcak dostluklar… Yüzmeden ya da yemyeşil doğadan dönüşte içilen bir günbatımı içkisi… Ardından farklı lezzetlerle tanışabileceğiniz nefis bir akşam yemeği…

Gerçek güzelliği içinde yatıyor. Sinop' ta  rahat bir ev. Tüm konuklara sıcak bir hoşgeldin. Benzersiz bir kişiliğe sahip seçkin bir otel. Renkli ve özel stil dekoru ile, sesiz bir konumda vazip ve çok kişisel bir dokunuş sunar.

Zinos Hotel'e Hoşgeldiniz...

4 Yıldızlı otelimiz , 38 odamız, yüzme havuzumuz, bahçelerimiz, plajlarımız, teraslarımız, barlarımız, toplantı salonumuz ve restaurantımız ile, Sinop ' ta konforlu ve göze batmayan hizmetimizi geleneksel değerlerimizle sunarak, misafirperverliğin tasarımı öyksünde yeni bir bölüm açıyoruz..

Samimi ve lüks bir deneyim, olağanüstü bir kaçış için..

Sinop Karakum bölgesine arabayla 10 dakika uzaklıkta, doğal ortamda konuklarımız için tatil ve gezileriniz için tasarlandı.

Konuklarımız rahat hissetsinler, zevk alsınlar ve deneyimlerini bizimle tekrar yaşamak istesinler.. Tüm amacımız bu!

KESİNTİSİZ MUTLULUK!

Sinop'a lüks bir otel için geldiğinizde, Zinos Hotel kıyaslanamaz. Benzersiz ve cömert Zinos deneyimini yaşayın..

Odalarımız ve suitlerimiz dinlenmeniz ve ilhamınız için tasarlanmıştır. Özel balkonlu aile suitimiz, fransız balkonlu deluxe odalarımız ve 3 katlı otelimizle, güzel Sinop silueti içine hoş bir dokunuş yapabilirsiniz.

Sizlerin daha rahat ve kaygısız konuğumuz olabiilmeni için elimizden gelen her şeyi yapabiliriz. Lütfen arzu ettiğiniz her şey için bize danışın. Otelimizin sıcak ve kişisel servisi ile tüm detayları, sizin için dönüştürüyoruz.

Sizlere tatiileriniz, Romantik kaçamaklarınız, Balayılarınız, Düğün ve özel etkinlikleriniz için lüks konaklama ve sanatalsal mutfağımızı sunuyoruz..